Koordynator produkcji
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
Zaczernie
kierownik/koordynator
Praca w pełni zdalna
rekrutacja online
4 dni temu
Opis oferty

Jesteśmy jedną z trzech największych drukarni w Europie. Działamy  na styku trzech obszarów - poligrafii, fotografii oraz introligatorstwa. Zajmujemy się drukiem cyfrowym, wytwarzaniem foto-produktów takich jak m.in. fotoalbumy i fotoksiążki.

Nad spełnieniem oczekiwań naszych Klientów pracują zespoły takie jak m.in.: dział operacji i rozwoju obejmujący obszary: produkcji, planowania, koordynacji, ciągłego doskonalenia, technologii, kreacji i rozwoju produktów. Obecnie poszukujemy koordynatora/team leadera który/a posiada doświadczenie w  kierowaniu zespołem,  udoskonalaniu produkcji, rozwiązywaniu problemów oraz podejmowaniu inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów, funkcjonowania działu, proponowania zmian i nowych narzędzi. Szukamy osób otwartych na nowe wyzwania, nastawionych na współpracę z ludźmi i realizację celów.

Miejsce pracy: Zaczernie
Zakres obowiązków
  • koordynowanie prac podległego zespołu
  • nadzorowaniem nad terminowym i jakościowym wykonaniem planu produkcji
  • zapewnieniem ciągłości procesu produkcyjnego
  • kontrolą przebiegu procesu produkcji
  • wdrażaniem nowych technologii w obszarach produkcyjnych mających na celu optymalizację procesu produkcji
  • dbałością o utrzymanie sprawnego stanu maszyn i urządzeń
  • dbałością o zapewnienie odpowiednich materiałów na produkcję
  • kontrolą i optymalizacją odpadów produkcyjnych
  • koordynacją procesu inwentaryzacji w strefie produkcyjnej
  • poszukiwaniem nowych rozwiązań w firmie i poza nią (współpraca z wewnętrznymi/zewnętrznymi partnerami/dostawcami)
  • rozwiązywanie problemów technicznych, także personalnych
  • dbałością o przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
  • potrafisz zaplanować i skoordynować prace kilkuosobowego zespołu projektowego lub operacyjnego
  • potrafisz koordynować pracę zmiany (umiejętności i liczebność zespołu)
  • jesteś gotowy/a na do intensywnej pracy przy jednoczesnym dbaniu o osiągnięcie ustalonych celów;
  • potrafisz sprawnie zdiagnozować i na czas zakomunikować ryzyka dla realizacji celów krótkoterminowych wraz z propozycją rozwiązania
  • potrafisz motywować pracowników do realizacji celów działu bez potrzeby bezpośredniego nadzoru
  • chętnie dzielisz się wiedzą i współpracujesz ze wszystkimi obszarami firmy
  • rozumiesz rolę koordynowanego zespołu w realizowanych procesach
  • cechuje Cię otwartość na zmiany i wspierasz wdrażanie zmian
  • jesteś zdolna/y do podejmowania zdecydowanych działań
  • posiadasz umiejętności samodzielnej organizacji pracy
  • jesteś odpowiedzialna/y, sumienna/y, z pozytywnym nastawieniem
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • wyjątkową kultura organizacyjna cechująca się otwartością, pozytywnym i przyjaznym nastawieniem
  • realny wpływ na udoskonalenie procesów w obszarze produkcyjnym
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru
  • udział w realizacji interesujących projektów
  • swoboda i samodzielność w realizacji celów
  • brak obowiązującego dress code’u
  • parking na rowery, prysznice do dyspozycji pracowników
  • współpracę z zespołem  specjalistów w swojej dziedzinie
  • inne benefity takie jak:
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pracujemy w komfortowym i nowoczesnym budynku (w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.