Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator Projektu

DOBRA FORMA Sp. z o.o.

Opolskie

82 dni temu

Dobra Forma to firma z 17-letnią tradycją będąca wiodącym producentem najwyższej jakości rozwiązań meblowych dla wnętrz biurowych w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem, w chwili obecnej firma Dobra Forma poszukuje Specjalistów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy na terenie całego kraju,
  • Obsługa klientów aktualnych oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • Współtworzenie oraz realizacja polityki cenowej, sporządzanie wycen i kosztorysów,
  • Udzielanie klientom wsparcia technicznego,
  • Analiza rynku zbytu i rynku konkurencji,
  • Przygotowanie ofert handlowych dla nowych i aktualnych klientów, negocjacje z klientami,
  • Nadzór i koordynacja procesu  realizacji zamówień,
  • Przygotowywanie okresowych raportów.

Możliwość pracy zdalnej

Preferowane województwa: opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w sprzedaży w branży meblarskiej,
  • wiedza z obszaru branży meblarskiej (materiały, konstrukcje, systemy),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.
OFERUJEMY:
  • bardzo ciekawą pracę w firmie z branży meblarskiej,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansu wewnętrznego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji - udział w szkoleniach specjalistycznych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres biuro@dobraforma.com wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883". Prosimy o zawarcie nazwy stanowiska w tytule maila. Dodatkowo informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (757)
Wałbrzych (46)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (962)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2098)
Radom (191)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (84)