Koordynator Robót Branżowych - Sanitarnych lub Elektrycznych

KOBYLARNIA S.A.

Bobolice

9 godz. temu

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Bobolice
Zakres obowiązków:
  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót branżowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • kontrola jakości realizacji robót pracowników podwykonawców,
  • współpraca z kierownikiem budowy i dyrektorem kontraktu,
  • zgłaszanie do odbiorów zakresu robót zanikowych i uczestnictwo w odbiorach z inspektorami poszczególnych branż,
  • egzekwowanie od podwykonawców planowania i prowadzenie robót zgodnie z przepisami bhp.
 Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu robotami branżowymi na kontraktach drogowych,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami branżowymi (w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych),
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym,
  • rzetelność, samodzielność, terminowość,
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie stale zwiększającej  swój udział w polskim rynku infrastrukturalnym,
  • pracę w doświadczonym zespole Wykonawcy/

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomocą przycisku

- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.

Poznaj

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych