Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Robót Drogowych

ON HR Consultants

Warmińsko-mazurskie

2681 dni temu

Wiodący generalny wykonawcy z branży budowlanej poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku Koordynator Robót Drogowych

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Zadania:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna w szczególności za:

  • skoordynowanie i nadzór etapu przygotowawczego projektu
  • koordynację i nadzór nad prowadzonymi robotami drogowymi
  • kontrolę dokumentacji technicznej
  • monitorowanie i kontrolę pracy podwykonawców zgodnie z zawartymi umowami
  • rozliczenie wykonanych zadań i postępu prac na budowie
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: budownictwo drogowe
  • doświadczenie na stanowiskach związanych z kierowaniem i koordynacją  robót w branży budownictwa drogowego
  • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania pracami budowlanymi w specjalności budownictwa drogowego
  • członkostwo w Izbie Inżynierów
  • doświadczenie w projektach bezpośredniego wykonawstwa (budownictwo drogowe)
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra znajomość MS Office, MS Project, Norma Pro, AutoCad
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • umowę o pracę
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy