Koordynator usługi porządkowej ze znajomością prac biurowych

MSU GROUP Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

76 dni temu

MSU GROUP Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie podległym zespołem w tym planowanie i rozliczanie czasu pracy oraz kontrola pracy zespołów sprzątających
  • Nadzór nad prawidłowym wypełnianiem dokumentów przez pracowników oraz obiegiem dokumentów kadrowych
  • Koordynacja pracy podległych Pracowników ekipy porządkowej
  • Pozyskiwanie kandydatów oraz prowadzenie rekrutacji
  • Udział w audytach oraz wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość usług
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
  • WYMAGANE doświadczenia na podobnym stanowisku w branży sprzątającej / ochronie
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i doskonała organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i zagadnień pracy biurowej
  • prawo jazdy kat.B
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość branży – leasing odzieży roboczej
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
OFERUJEMY:
  • Samodzielne stanowisko oraz elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
Poznaj stanowisko: Koordynator / Supervisor
Koordynator w kadrze zarządzającej jest osobą odpowiedzialną za pracę całego zespołu pracowniczego, czuwającą nad poprawnym i terminowym wypełnianiem obowiązków służbowych pracowników, dbającą o przepływ informacji w strukturze pionowej i poziomej firmy oraz rozwiązującą bieżące problemy zgłaszane przez pracowników. Koordynator zapewnia odpowiedni poziom pracy poprzez wdrażanie systemów administracyjnych, monitorowanie ...
Praca Koordynator / Supervisor