Koordynator w dziale kooperacji i przygotowania produkcji

Protec sp. z o.o.

Chróścice

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2629229, z dnia 2019-09-11

PROTEC Sp. z o. o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki i kształtowania blach, produkcji elementów systemu odwodnienia dachu, a także w tłoczeniu, gięciu i profilowaniu elementów montażowych i mocujących wykonywanych z różnych gatunków stali, miedzi, cynku i aluminium.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Chróścice

Opis stanowiska

  • planowanie produkcji oraz prowadzenie planu produkcyjnego
  • planowanie wysyłek do klientów i podwykonawców
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz podwykonawcami
  • nadzór nad prawidłową realizacją zleceń z podwykonawcami
  • weryfikacja i egzekwowanie terminowości oraz poprawności realizacji zamówień

Wymagania

  • uczciwość, pracowitość, rzetelność, kreatywność
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją, pewność siebie
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • znajomość programów pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie „od zaraz” w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • realny wpływ na ewaluację procesów w firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • nowoczesne standardy i narzędzia pracy

Poznaj

PROTEC Sp. z o. o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki i kształtowania blach, produkcji elementów systemu odwodnienia dachu, a także w tłoczeniu, gięciu i profilowaniu elementów montażowych i mocujących wykonywanych z różnych gatunków stali, miedzi, cynku i aluminium.

Kierownik ds. Planowania Produkcji to osoba odpowiedzialna za sporządzanie planów produkcyjnych i zapewnienie ciągłości produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad pracą podległego personelu, zapewnienie ciągłości produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów ...
Praca Kierownik ds. Planowania Produkcji