Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Kosmetolog Gdynia
Kosmetolog (Szkoleniowiec)

BEAUTY EXPERT
Gdynia
praca stacjonarna
1688 dni temu

Ogłoszenie numer: 2646935, z dnia 2019-09-11

Szkoła Beauty Expert to nowoczesna placówka kształcąca przyszłe kosmetyczki, wizażystów oraz stylistów paznokci i rzęs. Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów, nasze szkolenia charakteryzują się wysokim stopniem wiedzy zarówno merytorycznej jak i praktycznej. Nasi kursanci przyjeżdżają do nas z całej Europy i nie tylko.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy szkoleniowców z pasją, którzy przekażą maksymalną ilość wiedzy naszym uczennicom w Rocznej Szkole Kosmetycznej.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • prowadzenie wykładów oraz zajęć z praktycznej nauki zawodu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • gotowość do pracy w weekendy
  • dobra organizacja pracy
  • kultura osobista i zaangażowanie
  • dobra komunikacja w pracy z grupą
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet szkoleń