Kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Nowe Lipiny
praca stacjonarna
za 3 dni wygasa13 dni temu
Kosmetolog
Miejsce pracy: Nowe Lipiny
Numer: StPr/24/0406
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze standardami BHP pracy na stanowisku kosmetologa Nauka podstawowej pracy na stanowisku kosmetologa Pomoc w przygotowaniu stanowiska pracy Zapoznanie się z procedurami przygotowania klienta do podstawowych zabiegów z zakresu kosmetyki białej Nauka podstawowych zabiegów z zakresu kosmetyki białej Pomoc w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetyki białej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne, kierunek: Technik usług kosmetycznych

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Kosmetologia

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowe Lipiny

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Dorota Rakowska
d.rakowska@pup.wolomin.pl
227637346

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie