Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetyczka / Kosmetolog

Park of Poland
Wręcza
18,00 - 20,00 zł brutto/godz.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa zlecenie
praca stacjonarna
996 dni temu

Suntago Wodny Świat to największy zadaszony park wodny w Europie. Zlokalizowany jest w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, 40 minut od Warszawy - pomiędzy autostradą A2 i droga ekspresową S8. Suntago Wodny Świat oraz osiedle domów modułowych Suntago Village to pierwszy etap projektu Park of Poland. Suntago Village to nowoczesne osiedle 92 domków zaprojektowanych z myślą o gościach odwiedzających największy zadaszony park wodny w Europie – Suntago.

Interesujesz się tematyką Wellness & SPA ? Posiadasz praktyczną wiedzę na temat zabiegów SPA? Jeśli masz doświadczenie w tej dziedzinie, a praca z ludźmi sprawia Ci satysfakcję, dołącz do zespołu największego parku rozrywki w tej części Europy – Park of Poland.

Atmosferę Suntago Wellness & SPA tworzą pełni pasji profesjonaliści. Ich doświadczenie i wiedza, a także możliwość korzystania z najlepszych produktów, to esencja odnowy biologicznej.

Połącz pasję i pracę w jedno!

Poszukiwany

w Suntago Wodny Świat
Miejsce pracy: Wręcza, gm. Mszczonów

W wyjątkowym miejscu pracy jakim jest wodny park rozrywki Suntago Wodny Świat - w otoczeniu ponad 700 palm sprowadzonych z Florydy, Malezji i Kostaryki, gwarantujemy naszym pracownikom klimat tropikalnych wakacji i pracę w zgranym zespole świetnych ludzi.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w najnowszym i największym wodnym parku w tej części Europy
  • elastyczne godziny pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od formy zatrudnia: miesięczne lub godzinowe plus motywacyjny system premiowania
  • dla zainteresowanych możliwość pracy dodatkowej na zlecenie lub B2B
  • pracę w gronie znanych i doświadczonych ekspertów w dziedzinie SPA
  • profesjonalne szkolenia oraz pracę ze znanymi i lubianymi markami kosmetycznymi
  • możliwość połączenia pracy z możliwością szlifowania swoich umiejętności
  • pracę na sprzęcie światowych marek, bezpieczne i nowoczesne narzędzia pracy
    pakiet szkoleń szytych na miarę oraz indywidualne podejście do każdego pracownika
  • uczestnictwo w licznych targach, konferencjach, spotkaniach integracyjnych
  • pakiet benefitów: promocyjne wejściówki do parku, specjalne ceny pracownicze na posiłki w restauracjach znajdujących się na terenie obiektu, odzież służbową, bezpłatny transport do pracy z Warszawy i z Żyrardowa

Oferujemy doskonałą atmosferę pracy, w miejscu gdzie słońce świeci 365 dni w roku! Dołączając do nas będziesz miał realny wpływ na kluczowy element, jakim jest w kreowanie pozytywnych doświadczeń gości korzystających ze Strefy Wellness & SPA w parku wodnym Suntago Wodny Świat.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • obsługa gości Strefy SPA
  • zapewnienie i utrzymanie najwyższych standardów obsługi gości przebywających w strefie SPA znajdującej się na terenie parku Suntago Wodny Świat
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z gośćmi, dbałość o wysoki standard obsługi gości oraz o wizerunek parku wodnego Suntago
  • bezpośredni kontakt z gośćmi
  • profesjonalna obsługa gości oraz indywidualne podejście do ich potrzeb
  • rejestracja zabiegów w systemie
  • reagowanie na bieżące potrzeby gości
  • udzielanie informacji o ofercie SPA i dostępnych usługach
  • ścisła współpraca z innymi działami operacyjnymi parku zapewniająca efektywny przepływ informacji
  • udział w budowaniu oferty zabiegów SPA
  • wspieranie współpracowników i przełożonych w osiąganiu wyników sprzedaży w podległym obszarze
  • generowanie przychodów poprzez sprzedaż usług SPA oraz sprzedaż kosmetyków
  • zapewnienie atmosfery sprzyjającej relaksowi i wypoczynkowi, a także zachęcającej gości do ponownego skorzystania z oferty SPA w parku wodnym Suntago Wodny Świat
  • dbanie o wizerunek podległego obszaru poprzez dbałość o czystość i wysokie standardy obsługi
  • uczestniczenie w eventach organizowanych przez Park of Poland
    współpraca z innymi członkami Park of Poland oparta na uprzejmości, przyjaznych relacjach i otwartej komunikacji
Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia średniego o kierunku kosmetologia lub pokrewnym
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • znajomości różnych technik masażu
  • umiejętności wykonywania masaży leczniczych, relaksacyjnych i sportowych
  • dyspozycyjności, gotowości pracy w weekendy i dni świąteczne
  • chęci dalszego rozwoju i pogłębiania wiedzy zawodowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy w hotelowych SPA
  • sumiennego i odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań i obowiązków
  • entuzjastycznego nastawienia i wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • zdolności szybkiego uczenia się
  • umiejętności samodzielnej pracy z gościem
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego oraz praktycznej znajomości podstaw języka angielskiego, znajomość innych języków mile widziana
  • aktualnego zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych