Kosmetyczka-wizażystka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

3 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/1688
OBOWIĄZKI:
- diagnozowanie skóry, wykonywanie zabiegów upiększających twarzy - wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy, szyi i dekoltu: peelingi chemiczne, kwasowe, dermabrazja, kawitacyjny - farbowanie brwi i rzęs, wykonywanie stylizacji i przedłużenia rzęs metodą 1:1, 2D, 3D, 4D; Volum; laminowanie brwi i rzęs - wykonywanie makijażu - art-deko, ślubny, wieczorowe, malowanie aerografem, podium-style Umowa zlecenie na okres: 3 lata. Wymiar czasu pracy: 10 godzin w tygodniu, rozpoczęcie pracy - godz. 16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Kosmetyczka
Uprawnienia: Zdolności artystyczne i twórcze
Uprawnienia: Przedłużanie rzęs

Wymagania inne:

- umiejętności: diagnozowanie skóry, wykonywanie zabiegów upiększających twarzy; wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry: dermabrazja, kawitacja, peelingi kwasowe - umiejętności: farbowanie brwi i rzęs, wykonywanie stylizacji i przedłużenia rzęs metodą 1:1, 2D, 3D, 4D; Volum; wykonywanie makijaże art-deko, ślubny, wieczorowe

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Anna Grabowska
422516622

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi