Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Będzin Kosztorysant Będzin
Kosztorysant w branży elektrycznej

J.T.C. Spółka Akcyjna
Będzin
praca stacjonarna
2100 dni temu

J.T.C. Spółka Akcyjna poszukuje kandydatów na stanowisko kosztorysanta w branży elektrycznej lub / i automatyki (AKPiA).

Miejsce pracy: Będzin

OPIS STANOWISKA:

  • analiza dokumentacji technicznej, P&ID, SIWZ,
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych,
  • przygotowywanie zestawień potrzebnych materiałów,
  • kontakt z producentami materiałów i dokonywanie zamówień,
  • przygotowywanie ofert technicznych w branży elektrycznej lub / i AKPiA.

WYMAGANIA:

  • wysoko rozwinięte umiejętności obsługi komputera w zakresie: pakietu Office (zwłaszcza Excel i World), Norma PRO, Zuzia, Auto CAD,
  • praktyczna umiejętność szacowania kosztów realizacji branżowej,
  • znajomość rynku materiałów, dostawców i podwykonawców,
  • bieżący monitoring akcji przetargowych na platformach zakupowych wiodących inwestorów rynkowych.

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • wykształcenie: min. - średnie techniczne o profilu elektrotechnicznym lub automatyki, preferowane- studia wyższe inżynierskie o kierunku elektrotechnika, elektryka, automatyka
  • mile widziane min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kosztorysowania,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile znajomość języka obcego w mowie i piśmie,
  • dobry stan zdrowia,
  • dyspozycyjność.

PREFEROWANE CECHY CHARAKTERU:

  • analityczne myślenie,
  • komunikatywność,
  • uczciwość,
  • rzetelność,
  • obowiązkowość,
  • samodzielność,
  • skrupulatność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

WARUNKI PRACY:

  • miejsce pracy Będzin - siedziba firmy J.T.C. S.A.,
  • podstawowy system czasu pracy,
  • możliwe wyjazdy na wizje lokalne niezbędne do rzetelnej wyceny.

OFERUJEMY:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • przyjazną i rodzinną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowego doświadczenia.