Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz / Drafter

AWP Group Polen Sp. Z.o.o
Bożejowice, Bożejowice, Wrocław
praca stacjonarna
1658 dni temu

AWP Group to międzynarodowa firma, która jest częścią firmy Green Source, zajmującej się produkcją urządzeń manipulacyjnych dla przemysłu PCB oraz urządzeń wet process.
AWP Group konsekwentnie realizuje misję dostarczania rozwiązań nieszablonowych i szytych na miarę. Sukcesywnie wzbogacamy swoją ofertę, zdobywając zaufanie naszych klientów. Posiadamy punkty sprzedażowe w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, w Chinach oraz kilku innych krajach. Klienci z całego świata są zainteresowani oferowanymi przez nas rozwiązaniami, dlatego obecnie powiększamy nasz zespół specjalistów.

Miejsce pracy: Bożejowice, Wrocław
Opis zadania:
  • Tworzenie rysunków wykonawczych oraz złożeniowych.
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją.
  • Wsparcie działu produkcyjnego w kwestiach związanych z rozwojem produktu.
  • Wsparcie działu zakupów, w kwestiach pomocy technicznej.
  • Zgłaszanie i rozwiązywanie napotkanych problemów.
  • Przestrzeganie zasad zawartych w procedurach systemu zarządzania jakością, środowiska i BHP oraz procedur wewnątrzzakładowych.
  • Aktualizacja wiedzy, uczestniczenie w szkoleniach, samokształcenie.
  • Znajomość rozporządzeń, zarządzeń i innych aktów normatywnych regulujących zakres prac w miejscu pracy.
  • Dbanie o sprzęt firmowy, ochrona mienia.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i P-poż.
  • Przestrzeganie terminowego wykonywania nałożonych zadań.
  • Wykonywanie obowiązków wynikających z ZSZ.
  • Wykazywanie inicjatywy w zakresie wdrażania nowych rozwiązań
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii mechanicznej bądź budownictwie.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Komunikatywny język angielski.
  • Mile widziana znajomość programów CAD: Autodesk AutoCad, Autodesk inventor,
  • Umiejętność zorganizowania własnego czasu pracy.
  • dobra  organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia merytoryczne, podnoszące Twoje kwalifikacje,
  • zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w silnym zespole i ciekawe wyzwania zawodowe,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy w młodym zespole,
  • politykę otwartości na wewnętrzne inicjatywy pracownicze,
  • elastyczne godziny pracy,
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)