Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa/Księgowy ds. Rozliczeń Magazynu

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k

Warmińsko-mazurskie

257 dni temu

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: KRM/2017/M

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku Księgowa/Księgowy w międzynarodowej firmie
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej materiałów technicznych
  • Terminowe rozliczanie faktur zakupu materiałów
  • Ewidencję środków trwałych i środków trwałych w budowie w systemie ewidencji SAP
  • Sporządzanie raportów ewidencji materiałowej dla zarządu firmy,
  • Efektywną współpracę z innymi wydziałami jednostki produkcyjnej w celu terminowego i dokładnego przekazywania danych niezbędnych do
  • przygotowania dokumentacji księgowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne (finanse/księgowość/rachunkowość),
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2 (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • Dobra znajomość środowiska MS Office
  • Znajomość systemu SAP moduł FI/CO,
  • Znajomość przepisów prawa w szczególności: Ustawy o rachunkowości, Ustawy o podatku od towarów i usług,
  • Znajomość zasad ewidencji gospodarki magazynowej i zasad przeprowadzania inwentaryzacji,
  • Znajomość zasad ewidencji i prowadzenia środków trwałych
  • Wysoka motywacja do pracy, terminowość oraz dokładność

Oferujemy:

  • 6-miesięczny kontrakt z możliwością pracy na stałe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie w Murowie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premiowe
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość rozwoju

Poznaj

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy