Księgowy / Księgowa

MOTOKARIERA S.C.

Ożarów Mazowiecki, Błonie, Pruszków, Warszawa

44 dni temu

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej, MotoKariera poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, Błonie, Pruszków, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prac z zakresu księgowości (przygotowywanie dokumentów do księgowania, segregowanie, rejestracja oraz weryfikacja dokumentów w systemie),
  • Wyjaśnianie problemów związanych z wystawionymi dokumentami,
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Przetwarzanie danych o rozrachunkach w Excelu,
  • Wyjaśnianie różnic w rozrachunkach, uzgadnianie sald,
  • Księgowanie dokumentów magazynowych,
  • Bieżące wsparcie działu w codziennych zadaniach.

Oczekiwania naszego Klienta:

  • Wykształcenie ekonomiczne - rachunkowość, finanse,
  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego/ej księgowego/ej,
  • Znajomość przepisów podatkowych i Ustawy o Rachunkowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu rachunkowości i finansów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, syntezy i konsolidacji danych,
  • Komunikatywność,
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów.

Firma oferuje:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną
Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy