Kucharz bengalski

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Końskie

3 dni temu

Miejsce pracy: Końskie
Numer: StPr/20/1407
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie i wydawanie potraw, dbanie o wygląd oraz jakość podawanych potraw. Utrzymywanie porządku i czystości miejsca pracy oraz wykonywanie innych obowiązków powierzonych przez Pracodawcę.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziana znajomość języka angielskiego lub hindi, komunikatywna w mowie i piśmie, mile widziana znajomość kuchni bengalskiej

Miejsce pracy:

Końskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Stanisława Staszica 2, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Tadeusz Jurga
t.jurga@pup.konskie.pl
413726363 w. 202

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz