Kucharz (k/m) (żywienie zbiorowe/zamknięte)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Konin

3 dni temu

Miejsce pracy: Konin

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego, w jednej z kluczowych lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Kucharz (k/m)

(żywienie zbiorowe/zamknięte)

Zostaw nam swoje CV – kliknij przycisk Aplikuj!

Lub skontaktuj się z nami 884 201 464

Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia – TERMINOWE WYPŁATY!
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
  • Pracę z możliwością pracy 3 zmianowej (pon.-niedz.) wg grafiku
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Benefity pozapłacowe
  • Profesjonalne szkolenia
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta)
  • Wykształcenia gastronomicznego
  • Znajomości systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności (HACCP, GMP, GHP)
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji wśród współpracowników
  • Dobrej organizacja pracy
  • Silnej motywacji wewnętrznej i nastawienia na realizację celów
  • Książeczka SANEPID
  • Prawo jazy kat. B
Zadania:
  • Przygotowywanie dań zgodnie z założeniami menu management
  • Dbałości o jakość, smak i ekspozycję serwowanych dań
  • Kontrola dokumentów od dostawców towarów
  • Dbałości o porządek

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz