Kucharz / Kucharka

Riverside Hotel ***

Włocławek

15 dni temu

Ogłoszenie numer: 3747951, z dnia 2020-10-13

RIVERSIDE HOTEL ***

WWW.RIVERSIDEHOTEL.PL

Jesteśmy firmą z uznaną pozycją na lokalnym rynku, nasza restauracja i hotel kojarzona jest z doskonałą jakością i dobrą marką. W 2020 r. wprowadzamy innowacyjne rozwiązania związane z procesem przygotowania dań 3D na skalę światową.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Włocławek

Opis stanowiska

Dążąc do ciągłego doskonalenia i zapewnienia naszym klientom jeszcze ciekawszej oferty oraz dynamicznego rozwoju firmy poszukujemy osób do współpracy na stanowisku:

KUCHARZ w Restauracji.

Wymagania

  • doskonała organizacja własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

Wynagrodzenie

Od 4000 do 5000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj