Kucharz

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy

Bydgoszcz

4 dni temu

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy jest publiczną placówką służby zdrowia, udzielającą świadczenia medyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Naszym celem jest realizacja zadań dydaktycznych i badawczych w powiązaniu z udzielaniem świadczeń zdrowotnych i promocją zdrowia. Stanowimy bazę dydaktyczną dla studentów Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Co nas wyróżnia?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy jest regionalną jednostką opieki zdrowotnej oddaną poprawie stanu zdrowia mieszkańców regionu i kraju poprzez:

  • kompleksowe diagnozowanie i leczenie wspierane innowacjami
  • kształcenie i wychowywanie kadry medycznej
  • prowadzenie wielozakresowych badań, służących poprawie skuteczności diagnozowania i leczenia
  • promowanie zdrowego trybu życia

Naszym priorytetem jest realizacja projektów badawczych w powiązaniu z udzielaniem świadczeń zdrowotnych i promocją zdrowia, a misję dydaktyczną realizujemy w oparciu o najlepszych lekarzy specjalistów oraz najnowocześniejsze metody nauczania. Są tu hospitalizowane przypadki z medycznego punktu widzenia najtrudniejsze, wymagające wysokospecjalistycznej wiedzy i znakomitego sprzętu. Oprócz realizacji wysokospecjalistycznych procedur medycznych, naszym zadaniem – jako szpitala uniwersyteckiego jest również kształcenie przed i podyplomowe kadry medycznej, a także działalność naukowa i badawcza, która ma na celu rozwój medycyny oraz poprawę jakości leczenia.

Kucharz
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: K/TDZ/2021
Zadania:
  • przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami oraz zaplanowanym menu,
  • racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat,
  • dbanie o odpowiednią estetykę i jakość potraw,
  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,
  • przygotowywanie zapotrzebowań produktów.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w branży gastronomicznej na stanowisku kucharza,
  • znajomości systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności (HACCP, GMP, GHP),
  • dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz