Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Bobolin

6 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Bobolin
Numer: StPr/21/0287
OBOWIĄZKI:
1. organizowanie, porządkowanie i utrzymywanie w stałej czystości stanowiska pracy, 2. samodzielne sporządzanie, różnymi technikami i metodami, potraw, napojów i wyrobów garmażeryjnych z różnych grup surowców z zachowaniem wartości odżywczej, 3. porcjowanie, dekorowanie i ekspedycja wyrobów kulinarnych, 4. kierowanie pracą pracowników kuchni, 5. współpraca z kierownictwem zakładu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

Miejsce pracy:

Bobolin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Sempołowskiej 2a, 76-100 Sławno, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Arkadiusz Strzelecki
szsl@praca.gov.pl
943146772

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz