Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. security

    CEVA Logistics CFS Fulfilment Sp. z o.o.   Sulechów    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    TWOJA ROLA Zapewnienie bezpieczeństwa zgodnie ze standardami organizacji na powierzonym obiekcie. ZADANIA NA STANOWISKU PRACY Planowanie i realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz wewnętrznego systemu bezpieczeństwa Monitorowanie i kontrolowanie bezpieczeństwa na terenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Dussmann Polska Sp.z o.o.
Warszawa, Wola
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
46 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Dussmann Polska Sp. z o.o., Spółka wchodząca w skład międzynarodowego Holdingu Dussmann, wiodącego dostawcy usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej, do jednej ze Spółek wchodzących w skład Grupy w Polsce.

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w ponad 100 usługach. Dzięki zmotywowanym pracownikom i ukierunkowaniu na innowacje i technologię opracowujemy dostosowane do potrzeb koncepcje i rozwiązania dla naszych klientów.

Dussmann Polska Sp. z o.o.  zatrudni:

Kwalifikowanych Pracowników Ochrony
 Miejsce pracy: Warszawa / Wola

Praca w dni robocze w godz. 8-16
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
  • Zaświadczenie o niekaralności.
OFERUJEMY:
  • Umowę  o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne,
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i inne).
OBOWIĄZKI:
  • Ochrona  obiektu w godzinach 8:00 - 16:00 w dni robocze,
  • Dozorowanie obiektu (obchody),
  • Sporządzanie dziennych raportów,
  • Monitoring,
  • Obserwacja osób wchodzących i wychodzących.

Poznaj

W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.