Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Laborant Drogowy

PBI WMB Sp. z o.o.

Żołynia

2199 dni temu

Ogłoszenie numer: 206415, z dnia 2012-05-18

Firma PBI WMB Sp. z o.o. zajmuje się produkcją Mieszanek Mineralno-Asfaltowych, aktualnie do naszego oddziału w Żołyni poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Żołynia

Nr Ref.: 2/04

Opis stanowiska

  • Pobieranie próbek materiałów przeznaczonych do produkcji
  • Bieżące badania materiałów drogowych z dostaw w celu określenia ich przydatności do produkcji
  • Sprawdzenie jakości dostarczanych na budowę materiałów oraz kontrola ich składowania i magazynowania
  • Pobieranie próbek do badań mieszanek mineralno - bitumicznych podczas produkcji oraz wbudowania
  • Terminowe wycinanie próbek w poszczególnych warstw nawierzchni
  • Wykonywanie badań próbek mieszanek mineralno – bitumicznych z nawierzchni
  • Współpraca z laboratorium WMB w zakresie prawidłowości procesów technologicznych w trakcie produkcji i wbudowywania
  • Prowadzenie prawidłowej i rzetelnej dokumentacji wymaganej przepisami prawa
  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń oraz ład i porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku laborant drogowy lub pokrewne
  • Prawojazdy kategorii B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia

Poznaj

Firma PBI WMB Sp. z o.o. zajmuje się produkcją Mieszanek Mineralno-Asfaltowych, aktualnie do naszych oddziałów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)