Laborant w Zakładzie Mleczarskim

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A.

Maków Mazowiecki

24 dni temu

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Maków Mazowiecki
Główne zadania:
  • pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych
  • koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, półproduktów i wyrobów gotowych
  • opracowywanie wyników przeprowadzonych badań i ewidencji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • atrakcyjną i kreatywną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności

Poznaj

Poznaj stanowisko: Laborant
Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Praca Laborant