Laborant

Lallemand Polska Sp. z o.o.

Józefów k/Błonia

20 dni temu

Jesteśmy jedną z największych firm działającą w Polsce w zakresie produkcji dodatków do przemysłu piekarsko-cukierniczego oraz paszowego. Ponadto międzynarodowy profil działalności firmy wspiera swymi produktami przemysł farmaceutyczny, paliwowy , gorzelniczy, winiarski , browarniczy, paszowy i wiele innych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Laborant
Miejsce pracy: Józefów k/Błonia

Zakres obowiązków:
  • pobór próbek surowców, półproduktów i produktów gotowych
  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych (posiewy, odczyty, analiza trendu)
  • przygotowywanie podłuż mikrobiologicznych (w tym sterylizacja)
  • wykonywanie analiz fizyko-chemicznych
  • przygotowywanie odczynników
  • przygotowywanie oraz nadzór nad powierzoną aparaturą i sprzętem laboratoryjnym
  • wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości i bezpieczeństwa żywności oraz pasz
  • wsparcie w zakresie kontroli nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością bezpieczeństwem żywności i pasz
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego (preferowane wykształcenie mikrobiologiczne, technolog żywności lub inne związane z bezpieczeństwem i jakością żywności, mile widziane wykształcenie wyższe)
  • praktyki/ staż w Laboratorium badającym żywność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość regulacji prawnych dotyczących zapewnienia jakości tj. HACCP, normy ISO
  • biegłej umiejętności obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office
  • doskonałej organizacji pracy, dokładności, sumienności
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • współpracę w gronie specjalistów, w tym w środowisku międzynarodowym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatna opieka medyczna Lux Med,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • karty sportowe MultiSport,
  • smartlunch.
Poznaj stanowisko: Laborant
Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Praca Laborant