Lider Obiektu

FBSERWIS SA

Gdańsk

27 dni temu

Praca dla  LIDERA OBIEKTU - Gdańsk

na nowoczesnym budynku biurowym.

Szukasz uczciwego pracodawcy? - Aplikuj do nas!

FBSerwis S.A. podniesie Twoje kwalifikacje i doceni zaangażowanie!

Miejsce pracy: Gdańsk
Zapewnimy Tobie od początku zatrudnienia:
  • umowę o pracę
  • szkolenie wdrożeniowe (w zależności od doświadczenia)
  • komfortową pracę ze wsparciem przełożonego
  • współpracę w oparciu o partnerskie relacje
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, Multisport)
  • wynagrodzenie- zawsze na czas
  • stacjonarną pracę w Gdańsku, bez wyjazdów w delegacje
Zapraszamy kandydatów, którzy posiadają:
  • uprawnienia energetyczne Gr.1
  • doświadczenie w budowie i naprawie instalacji i urządzeń
  • znajomość instalacji elektrycznych, sanitarnych
  • podstawową znajomość pakietu MS Office
Zadania w roli lidera to:
  • ścisła współpraca z podległym technikiem serwisu, planowanie i nadzorowanie jego pracy
  • utrzymywanie stałego kontaktu z najemcami budynku
  • prowadzenie procesu gwarancyjnego
  • przygotowywanie ofert i raportów
  • wykonywanie prac technicznych na obiekcie
Team leader, tłumaczony po prostu jako lider zespołu jest osobą menedżerem koordynującym i nadzorującym prace danego zespołu pracowników w firmie, przedsiębiorstwie lub instytucji. Jego zadaniem jest wyznaczanie bieżących i długofalowych zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu, weryfikowanie czynionych przez nich postępów, nagradzanie i wyciąganie konsekwencji, motywowanie do działania. ...
Praca Lider Zespołu (Team Leader)