Najnowsze oferty pracy

  • Administrator Sieci IT

    Medicover sp. z o.o.   Warszawa, ul. Branickiego 17​    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Forma współpracy: umowa o pracę; Model pracy: hybrydowy z możliwością pracy zdalnej (przez pierwsze 3 miesięcy - praca stacjonarna w biurze w Warszawie, dalej - 80/20) Rekrutacja: zdalna; Jakie zadania na Ciebie czekają?​​ Instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie sprzętu sieciowego;...
Zobacz więcej ofert pracy

Linux Administrator

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Gdańsk
praca stacjonarna
1091 dni temu

Gdańsk

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży finansowej szukamy obecnie kandydatów na stanowisko Linux Administrator do zespołu, który odpowiada za wsparcie, utrzymanie, wdrażanie i automatyzację różnych aplikacji.

Zadania:
  • zarządzanie aktualizacjami, wydaniami i wdrożeniami aplikacji
  • operacje administracyjne w systemach zarządzanych zgodnie z wymaganiami biznesowymi lub technologicznymi w celu utrzymania systemów
  • współpraca z zespołami ds. infrastruktury i rozwoju w celu wdrożeń i kontroli jakości
  • aktywne zaangażowanie w ulepszenia i optymalizacje aplikacji i infrastruktury np. optymalizacje baz danych
  • pomoc 2 oraz 3 linii wsparcia
Wymagania:
  • znajomość infrastruktury Windows i Linux (administracja serwerami Linux i tworzenie skryptów)
  • doświadczenie z narzędziami do logowania i monitorowania, takich jak Splunk, Grafana, AppDynamics
  • dobra znajomość języka SQL
  • znajomość narzędzi do zarządzania incydentami, zmianami i problemami (Atlassian, Helix)
  • gotowość do dyżurów nocnych
  • mile widziane doświadczenie z narzędziami służącymi do orchestracji kontenerów (Docker, Kubernetes, Ansible, Openshift)
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • długoterminowa współpraca
  • wynagrodzenie około 650 – 720 PLN / dzień / B2B, ale możliwa również UoP
  • praca jest na ten moment zdalna, jednak później planowany jest powrót do biura w Gdańsku
  • pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, 50% dopłaty do Multisport)
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.