Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier / Koordynator Stanów Magazynowych

DKA Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

1 dzień temu

DKA Polska Sp. z o.o.

Firma z kapitałem zagranicznym działająca w branży klimatyzacyjnej i chłodniczej o uznanej renomie na rynku i stabilnej pozycji poszukuje kandydata na stanowisko:

Oferujemy:
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę i szeroki pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
Opis stanowiska:
  • prowadzenie magazynu/składu podzespołów komercyjnych instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • ewidencjonowanie stock’u podzespołów na podstawie protokołów prac serwisowych
  • inwentaryzacje i dbałość o zapewnienie dostępności podzespołów niezbędnych do prowadzenia prac montażowych i serwisowych
  • odpowiedzialność za pełną dokumentację w obszarze prac magazynowych i obieg dokumentów w zakresie współpracy z ekipami montażu i serwisu
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w branży klimatyzacyjnej lub wentylacyjnej
  • obsługa komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 DOŁĄCZ DO NAS

Poznaj

Poznaj stanowisko: Administrator Stanów Magazynowych

Specjalista Administrator Stanów Magazynowych to osoba, która jest odpowiedzialna za administrację stanów magazynowych obsługiwanych przedsiębiorstw. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym, przyjmowanie towaru, przygotowywanie wysyłek, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, przygotowywanie stosownych dokumentów ...
Administrator Stanów Magazynowych Praca Administrator Stanów Magazynowych

Aplikujesz na ogłoszenie