Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier Lotniczy

LS Technics

Gdańsk

84 dni temu

LS Technics #więcej niż praca! Jesteśmy w Polsce Liderem w obsłudze statków powietrznych. Obsługujemy największe i najbardziej prestiżowe linie lotnicze świata. Pracujemy z najlepszymi. Zatrudniamy ponad trzystu wykwalifikowanych pracowników, dbając o bezpieczeństwo podróżujących pasażerów. Gwarantujemy stabilną pracę, na dobrych warunkach finansowych i w wyjątkowym miejscu, gdzie każdy dzień przynosi nowe wrażenia.

Poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier lotniczy w Gdańsku w firmie działającej od wielu lat na rynku obsługi technicznej statków powietrznych.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie dostaw
  • Przygotowywanie wysyłek
  • Wydawanie materiałów i narzędzi do bieżącej obsługi
  • Relokacja towarów na magazynie
  • Aktualizacja danych w systemach komputerowych
  • Inwentaryzowanie magazynów
Oferujemy:
  • Pracę od zaraz
  • Umowa o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę pełną nowych wyzwań
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego – dobra w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Outlook)
  • Prawo jazdy kat.B
  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane
  • Dyspozycyjność – praca zmianowa
Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę LS Technics Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. J. Gordona Bennetta 2b, 02-159 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

LS Technics Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zapewniającą obsługę naziemną oraz techniczną linii lotniczych. Zajmujemy się kompleksową obsługą pasażerów, bagażu,
samolotów oraz cargo. Nasi klienci to ponad 50 linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych w Katowicach, Krakowie,
Warszawie, Gdańsku, Poznaniu oraz Wrocławiu. Zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko 30 tys. lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort ponad 2,5 miliona pasażerów.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier