Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier Operator Wózka Widłowego

7R Solution Sp. z o.o.

Sosnowiec

281 dni temu

Ogłoszenie numer: 1738946, z dnia 2017-08-18

7R Solution Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie logistyki kontraktowej.

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Obsługa wózka widłowego (wysoki skład),
  • Sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,
  • Wewnętrzny transport towarów w magazynie,
  • Udział w inwentaryzacjach,
  • Prawidłowa i terminowa realizacja zleceń.

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Rzetelność, sumienność  i dokładność,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w nowoczesnym Centrum Logistycznym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę na zmiany w pełnym wymiarze,
  • Praca w systemie zmianowym.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Operator Wózka Widłowego Praca Operator Wózka Widłowego