Magazynier - operator wózka widłowego

IPK Sp. z.o.o.

Gdańsk

1 dzień temu

lient IPK rekrutacja i doradztwo HR - dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z siedzibą w centrum Gdańska firma poszukuje osób na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Praca na wózku widłowym w magazynie wysokiego składowania (2600 palet)
Wymagania:
  • solidność w wykonywaniu obowiązków
  • chęć do pracy z możliwością rozwoju
  • uprawnienia na wózki widłowe
Oferujemy:
  • stałą, stabilna pracę w rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.