Magazynier Wydania Towaru

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.

Bydgoszcz

809 dni temu

Magazynier Wydania Towaru, nr ref: 01/2016/BYD

w Dziale Art. Schładzanych i Chłodzonych
Miejsce pracy: Centrum Dystrybucyjne w Bydgoszczy

 

 

Jesteśmy kimś więcej niż tylko dobrze prosperującym przedsiębiorstwem handlowym: Jesteśmy pracodawcą, którego pracownicy tworzą świetny zespół. Poprzez stabilne zatrudnienie dajemy poczucie bezpieczeństwa i gwarantujemy zadowolenie naszych pracowników.

 

Poszukują Państwo pracy w zespole, który ceni stabilne zatrudnienie, otwartość oraz zaufanie współpracowników? Jeśli tak, to są Państwo na właściwej drodze. Oferujemy perspektywy rozwoju zawodowego, aby na lepsze zmienić Państwa przyszłość. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwe zasady zarządzania oraz interesującą pracę w przyjaznej atmosferze.

 

Zakres obowiązków:

 

Będziecie Państwo odpowiedzialni za prawidłowe przygotowanie towaru przeznaczonego na wydanie marketom. Państwa głównym zadaniem będzie kompletacja towaru zgodnie ze wskazaniami systemów SAP zarządzających gospodarką magazynową. Do Państwa obowiązków będzie również należało przewożenie pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie oraz wykonywanie prac z zakresu sprzątania.

 

Jakie mamy wymagania:
 • doświadczenie na podobnym stanowisku

 • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

 • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

 • gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w soboty, niedziele i święta)

 • dyspozycyjność i zaangażowanie

 • dokładność i sumienność

Co oferujemy:
 • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie (płaca zasadnicza oraz premia wydajnościowa)
 • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego
 • Pakiet opieki medycznej oraz pakiet sportowy MultiSport dla Pracowników dofinansowany przez Pracodawcę
 • Posiłek regeneracyjny w miejscu pracy
 • Możliwość poznania kultury organizacyjnej firmy o międzynarodowym zasięgu
 • Perspektywy rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku
 • Atmosferę pracy opartą na partnerskich zasadach.
Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym na wskazany adres. Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”.

Poznaj

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.

Dlaczego warto?

Zostaliśmy uhonorowani tytułem Top Employer 2017, dołączając tym samym do grona prestiżowych organizacji, które oferują bardzo dobre warunki pracy, tworzą spójną kulturę organizacyjną oraz zapewniają pracownikom możliwości rozwoju zawodowego. Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych globalnych pracodawców - tych, którzy dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Twoja przyszłość w Kauflandzie

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas!

Więcej

Benefity

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników finansując prywatną opiekę medyczną.

KARTA SPORTOWA

W zdrowym ciele – zdrowy duch – poprzez dofinansowanie do karty sportowej, nasi pracownicy mogą korzystać z obiektów sportowych w całej Polsce.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Przezorny – zawsze ubezpieczony. Nasi pracownicy mają możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

Więcej

Staże i praktyki

Wybierając jeden z naszych programów stażowych, masz szansę rozwinąć swoją karierę nie tylko w obszarze sprzedaży, ale również w nieruchomościach, logistyce, zakupie czy administracji. Wystarczy wziąć sprawy w swoje ręce i z pełną świadomością zaplanować własną przyszłość.

Więcej

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl