Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

Morad Sp. z o.o.

Tuchom

116 dni temu

Ogłoszenie numer: 2603229, z dnia 2019-08-19

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: pomorskie / Tuchom

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac związanych z przechowywaniem towaru
  • wydawanie i przyjmowanie towarów w magazynie
  • prawidłowe rozmieszczenie asortymentu w magazynie
  • prowadzenie gospodarki magazynowej
  • sprawowanie odpowiedzialności za powierzone mienie
  • dbałość o porządek i przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • motywacja do pracy
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Poznaj

Firma MORAD jest liderem na rynku dystrybucji systemów aluminiowych i szklanych dla branży budowlanej w Polsce.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier