Magazynier

Kronospan

Mielec

36 dni temu

Magazynier
Miejsce pracy: Mielec
Zadania:
  • Przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą wizualną i rejestracją w systemie
  • Rozłożenie towaru w magazynie zgodnie z warunkami składowania
  • Efektywne wykorzystywanie przestrzeni magazynowej i utrzymywanie porządku
  • Oznakowanie materiałów zgodnie z zasadami obowiązującymi w firmie
  • Kompletacja materiałów i wydawanie z magazynu na zamówienia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Czynny udział w comiesięcznej inwentaryzacji
Wymagania:
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Wykształcenie min. średnie
  • Uprawnienia na wózek widłowy z Urzędu Dozoru Technicznego
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia

Poznaj

Kronospan

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier