Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. badań

Hays Poland
Gdynia
praca stacjonarna
3091 dni temu
Gdynia
Gdynia
Nr Ref.: 1067444

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Managera ds. badań żywności.

Poszukujemy osób z województwa pomorskiego z około 5 letnim doświadczeniem w pracy w akredytowanym laboratorium badawczym firmy farmaceutycznej ewentualnie koncernu spożywczego. Od Kandydatów oczekujemy także doświadczenia w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem samodzielności, doskonałej organizacji pracy. Znajomość języka angielskiego jest wymagana w stopniu bardzo dobrym.

Do obowiązków Kandydata będzie należało między innymi: kierowanie i organizacja pracy laboratorium, optymalizacja procesów, współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oferujemy zdobycie doświadczenia w prestiżowym laboratorium, możliwość rozwoju zawodowego, pracę na sprzęcie wysokiej jakości oraz przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl