Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
MANAGER REGIONU- GDYNIA

Eurochance
Gdynia
praca stacjonarna
6275 dni temu

Ogłoszenie numer: 27334, z dnia 2007-03-14

Eurochance

EUROCHANCE

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Opis stanowiska: -określenie i realizacja własnych celów sprzedażowych; -odpowiedzialność za wynik sprzedażowy; -sprzedaż i obsługa klienta; -dbanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy; -wyszukiwanie potencjalnych klientów

Wymagania

Wymagania: Przy decyzji o zatrudnieniu czy współpracy najważniejsze dla nas jest to: Kim tak naprawdę jesteś a mianowicie: 1) interesują nas Twoje cechy charakteru, twój temperament np. czy jesteś osobą dynamiczną, zadowoloną, optymistyczną czy też nie, czy lubisz pracować w zespole? 2) Interesują nas twoje umiejętności jakie posiadasz, doświadczenie lub to czego szybko i skutecznie możesz się nauczyć, jakie masz w sobie talenty, a co robisz niechętnie? 3) Teraz możemy w świetle powyższych danych zaproponować Tobie stanowisko: MANAGERA REGIONU Przedstaw własną wizję i strategię działania na stanowisku, na którym chcesz pracować. Wejdź na naszą stronę www.eurochance.pl . Zapoznaj się z naszą ofertą. Interesują nas konkretne, zmotywowane osoby. Mające praktyczną wiedzę i umiejętności lub autentycznie chcące taką wiedze i doświadczenie

Oferujemy

Oferujemy: -dużą samodzielność pracy; -materiały szkoleniowe i szkolenia; -wynagrodzenie kontraktowe.