Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Manicurzysta / Pedicurzysta

Hotele SPA Dr Irena Eris
Wysoka Wieś
praca stacjonarna
1799 dni temu

W Hotelach SPA Dr Irena Eris zatrudniamy osoby z pasją, zaangażowaniem, śmiałe, otwarte na innych. Stawiamy na rozwój zawodowy i osobisty naszych pracowników.

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Wysoka Wieś
ZATRUDNIONA OSOBA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • wykonywanie zabiegów manicure, pedicure klasyczny i hybrydowy,
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości.
OD KANDYDATEK OCZEKUJEMY:
  • dyspozycyjności,
  • dobrej komunikacji,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • pozytywnego nastawienia do pracy,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów.
OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia w pracy w pięciogwiazdkowym Hotelu
  • możliwość awansu i rozwoju w ramach sieci Hoteli Spa Dr Irena Eris
  • szeroki zakres korzyści pozapłacowych np.:
    • opieka medyczna,
    • ubezpieczenie na życie,
    • bezpłatne posiłki,
    • rabaty na zakup kosmetyków oraz na pobyt i wyżywienie w naszych Hotelach,

Poznaj

To trzy ekskluzywne Hotele SPA położone w Krynicy-Zdroju, Polanicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich, które świadczą usługi na pięciogwiazdkowym poziomie. To jedyne w swoim rodzaju hotele typu SPA w Polsce, które stworzyły własną koncepcję harmonijnego wypoczynku według filozofii wellness. Wyróżnia je najwyższa jakość obsługi oraz holistyczna oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Gości. Od przeszło 25 lat Hotele SPA Dr Irena Eris wpływają na polski rynek SPA i wyznaczają nowe trendy, co znalazło odzwierciedlenie w ponad 70 nagrodach przyznanych zarówno przez gości, jak i ekspertów branżowych.

Hotele SPA Dr Irena Eris są synonimem luksusu i wzorcowego SPA, a ich mottem przewodnim jest hasło „Luksus blisko natury”.

A wszystko to udało się osiągnąć dzięki wyjątkowym ludziom pracującym w naszych zespołach. Poprzez swoje zaangażowanie nasi pracownicy dostarczają Gościom Hoteli SPA niezapomnianych przeżyć i poczucia, że u nas jest, jak w domu.

Dołączając do zespołu w Hotelach SPA Dr Irena Eris – podejmiecie pracę w wyjątkowych miejscach, pełnych życzliwości i troski o innych ludzi!