Zobacz więcej ofert pracy

Marketing Manager - branża spożywcza

IPK Sp. z.o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
1153 dni temu

Dla naszego klienta, znanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • planowanie i wdrażanie nowych produktów
  • tworzenie i realizacja strategii marketingowej oraz planów marketingowych
  • aktywna współpraca z innymi osobami/działami w obrębie firmy oraz z firmami zewnętrznymi (agencje reklamowe itp.)
  • zarządzaniem komunikacją w mediach społecznościowych
Wymagania:
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej)
  • dobra znajomość narzędzi marketingowych
Oferujemy:
  • stanowisko o dużym stopniu samodzielności merytorycznej
  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej i rozpoznawalnej marce
  • uczestnictwo w realizacji korporacyjnych procedur i standardów
  • ciekawe możliwości rozwoju zawodowego.