Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista offsetowy / drukarz

Multi-Druk Sp. z o.o. w Kartoszynie

Kartoszyno

40 dni temu

Ogłoszenie numer: 3551670, z dnia 2020-08-14

Drukarnia Multi-Druk Sp z o.o. istnieje od 1998 roku. Znajduje się w Pomorskiej strefie Ekonomicznej Żarnowiec i jako pierwsza z firm otrzymała zezwolenie na działalność na jej terenie.
Drukarnia Multi-Druk oferuje pełen zakres usług w zakresie produkcji materiałów reklamowych i poligraficznych. Oferujemy druk offsetowy, cyfrowy i sitodrukowy. 

Ponadto specjalizujemy się w produkcji opakowań jednostkowych i zbiorczych i zaopatrywania producentów takich branż jak spożywcza, chemiczna, kosmetyczna, elektrotechniczna, farmaceutyczna i inne.

Naszym celem jest zaopatrzenie klientów w opakowanie najwyższej jakości, atrakcyjnej cenie i sprawnym, krótkim czasie realizacji.

Maszynista offsetowy / drukarz

Miejsce pracy: pomorskie / Kartoszyno

 

Opis stanowiska

Drukarnia Multi-Druk Sp. z o.o. zatrudni maszynistę offsetowego od zaraz na uwowę o pracę. Drukarnia znajduje się na Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Żarnowiec (20 km od Wejherowa). Specjalizujemy się w produkcji opakowań jednostkowych i zbiorczych z tektury. Działamy jako tradycyjna drukarnia offsetowa.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia zasadniczego oraz premii uznaniowej
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Wynagrodzenie

Od 5000 do 7000 PLN

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Maszynista maszyn offsetowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest pracownikiem zakładu poligraficznego, zajmującym się obsługą tychże urządzeń. Specjalista w tym zakresie rozpoczyna wykonywanie swoich obowiązków od przygotowania specjalnej formy drukowej, a także wyboru odpowiedniego formatu papieru i założeniu formy na maszynę offsetową. Wybór odpowiednich farb, ustawianie maszyny pod kątem poszczególnych ...
Praca Maszynista Maszyn Offsetowych