Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista offsetowy

AUDIT Doradztwo Personalne
Gdańsk
praca stacjonarna
2085 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicy Poznania, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

OPIS STANOWISKA:

  • Przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie,
  • Zwrot materiałów pozostałych po zakończonym zleceniu  do magazynu (papier, farby, płyty offsetowe),
  • Kontrolowanie wyrobu podczas przebiegu produkcji zlecenia, zwracając szczególną uwagę na zachowanie wymaganej jakości,
  • Kontrolowanie bieżącego stanu technicznego maszyny (zgłaszanie awarii z zachowaniem ustalonych procedur),
  • Wykonanie konserwacji i czyszczenie maszyny drukującej zgodnie z harmonogramem planowanych konserwacji,
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy według ustalonych standardów czystości,
  • Bieżące raportowanie stanu produkcji poprzez uzupełnianie statusów w programie produkcyjnym,
  • Zgłaszanie Kierownikowi Zmiany lub innej osobie nadzorującej pracę  o wszelkich zauważonych niezgodnościach w procesie produkcyjnym.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechanika, poligrafia),
  • Min. 3-letnie doświadczenie jako maszynista offsetowy maszyny Roland (mile widziane na maszynie w konfiguracji UV z dwoma lakierami),
  • Umiejętność druku opakowań z klasy premium (druk UV + konwencja, druk w konfiguracji z dwoma lakierami w tym UV),
  • Umiejętność konserwacji maszyny Roland,
  • Szeroka wiedza z zakresu poligrafii,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów w procesie druku,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Dokładność i sumienność.

OFRUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • System prowizyjny,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. Karta Fit Profit),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.