Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    22 godz.
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista Offsetowy

UDS S.A.
Nowy Kawęczyn
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
405 dni temu

Ogłoszenie numer: 8070549, z dnia 2023-03-28

UDS S.A. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001 , HACCP oraz FSC.

Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn

Opis stanowiska

  • Bieżącą obsługę maszyny KBA 162 lub KBA 164;
  • Nadzór i obsługę maszyn drukujący zgodnie z założonymi wydajnościami i planem produkcyjnym;
  • Bieżącą kontrolę jakości wykonywanego druku ze wzorem kolorystycznym;
  • Wypełnianie dokumentacji systemowej;
  • Stan techniczny i czystość urządzenia drukującego, regulację i konserwacje maszyny.

Wymagania

  • Znajomości druku na maszynach KBA 162 lub KBA 164;
  • Gotowości do pracy w systemie równoważnym czterozmianowym;
  • Zaangażowania oraz rzetelności;
  • Umiejętności pracy samodzielnej jak i w zespole.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
  • Prywatną opiekę medyczną z atrakcyjnym dofinansowaniem;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.