Mechanik / Elektromechanik agregatów chłodniczych

TT-THERMO KING SP. Z O.O.

Gręzów (k. Siedlec)

44 dni temu

Ogłoszenie numer: 3520090, z dnia 2020-08-07

Do naszego Serwisu w Grzędach poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Gręzów (k. Siedlec)

Opis stanowiska

  • Realizacja przeglądów, konserwacji i napraw agregatów chłodniczych oraz układów klimatyzacji
  • Instalacja nowych urządzeń w pojazdach
  • Naprawa i diagnostyka awarii układów elektrycznych i mechanicznych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (kierunkowe zawodowe lub średnie)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi urządzań chłodniczych oraz klimatyzacji
  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Obsługa komputera
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie będącej autoryzowanym dealerem o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną
  • Pakiet szkoleń krajowych i zagranicznych
Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik