Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik / Elektromechanik Maszyn Budowlanych

Banimex

Będzin

224 dni temu

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ BANIMEX” Sp. z o.o. jest firmą która zatrudnia ludzi potrafiących dzielić swoją pasję w dziedzinie budownictwa z zaangażowaniem w pracy zawodowej. Posiadamy zespół pracowników aktywnie patrzących na zadania firmy z więcej niż jednej perspektywy. Zasadniczym celem firmy wynikającym z jego strategii, jest umacnianie i rozwijanie pozycji w Polskiej branży budownictwa inżynieryjnego jako Generalny Wykonawca.

OFERTA PRACY

Miejsce pracy: Będzin

OPIS STANOWISKA:
  • planowanie i organizacja placu budowy
  • koordynacja prac sił własnych i podwykonawczych
  • obsługa, przeglądy i naprawy maszyn budowlanych
WYMAGANIA:
  • umiejętność i doświadczenie w naprawach i obsłudze maszyn budowlanych typu : koparki, koparko-ładowarki i inne
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów zadań
  • lojalność i umiejętność zachowania poufności
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • korzystne warunki zatrudnienia wraz z narzędziami pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie ul Energetyczna 10. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawnia.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb tej jak i przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (813)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1719)
Radom (70)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (20)