Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik / Elektrotechnik - Asystent Brygadzisty

IPK Sp. z.o.o.

Gdańsk

86 dni temu

Klient IPK search & consulting - międzynarodowa firma produkcyjna , jeden z europejskich liderów w reprezentowanej przez siebie branży poszukuje w związku z rozbudową swojej fabryki zlokalizowanej w Trójmieście kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • nadzór nad bezpieczeństwem pracy i niezawodnością urządzeń elektrycznych
  • współpraca z brygadzistami w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych
  • planowanie i nadzór nad remontami urządzeń elektrycznych
  • opracowywanie, wdrażanie i kontrola przestrzegania procedur
  • obsługa infrastruktury technicznej
  • prace konserwacyjne instalacji, maszyn, urządzeń na terenie zakładu
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe techniczne
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i naprawy maszyn produkcyjnych
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanie pracy
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie będącej jednym z liderów w swojej branży
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych