Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik - Elektryk

Polargos sp. z o.o.

Oziemkówka k/ Garwolina

9 dni temu

Miejsce pracy: Oziemkówka k/ Garwolina
Opis stanowiska pracy:
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych i prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Montowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych na stanowisku pracy
  • Ocena stanu technicznego dostępnych maszyn i urządzeń i instalacja nowych
  • Zarządzanie zapasami części zamiennych i sporządzanie raportów z przeprowadzanych napraw
  • Kontrola i zabezpieczenie pełnej sprawności elektrycznej maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz budynków
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii elektrycznych maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji elektrycznych budynków
  • Wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń
  • Modernizacja istniejących instalacji elektrycznych maszyn, urządzeń i budynków
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe/techniczne w zawodzie mechanik, elektryk, elektromechanik
  • Znajomość układów mechaniki, hydrauliki, pneumatyki i obsługi urządzeń elektrycznych
  • Praktyczne umiejętności diagnozowania usterek maszyn
  • Uprawnienia eksploatacyjne urządzeń elektrycznych do 1 kV
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych i czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy:
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych