Mechanik / Ślusarz [rekrutacja online]

PUH El Professional Mariusz Maszota

Gdańsk

12 dni temu

Firma El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników (mechaników/ślusarzy) do montażu suwnic kontenerowych RTG.

Zadaniem osoby zatrudnionej będą prace mechaniczne/ślusarskie montowania i budowy suwnic kontenerowych.

 Obowiązki:
  • pełny zakres montażu mechanicznego suwnic (mechaniczny montaż konstrukcji stalowych, montaż elementów ocynkowanych i ze stali nierdzewnej, uczestniczenie w załadunku gotowych urządzeń na statki) – dla stanowiska ślusarz/mechanik
  • montaż urządzeń i elementów mechanicznych na podstawie dokumentacji technicznej
  • prace z elementami wielkogabarytowymi, przygotowanie elementów do montażu, prace na wysokościach, prace z użyciem wózków widłowych oraz żurawi samojezdnych
  • praca stała na terenie portu w Gdańsku
Miejsce pracy: Gdańsk
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe mechaniczne, elektromechaniczne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • mile widziane doświadczenie w montażu dźwigów/suwnic lub pracach monterskich na wysokościach
  • mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi wózków widłowych, podnośników koszowych wolnobieżnych, podestów ruchomych nożycowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki oraz sprzęt
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Podstawowa działalność firmy EL Professional to prace elektryczne i elektroinstalacyjne, budownictwo elektroenergetyczne, telekomunikacyjne i przemysłowe. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, sieci napowietrzne i kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenie zewnętrzne, stacje transformatorowe15/0,4 kV (również wynajem), rozdzielnie elektroenergetyczne, linie światłowodowe napowietrzne i kablowe oraz inne obiekty energetyczne.

Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik