Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Mechanik Warsztatowy
Kronospan
Szczecinek
pracownik fizyczny
28 dni temu
Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Ref.No: SZ SZ 05/2021
Opis stanowiska:
  • Bieżąca kontrola oraz dbałość o stan techniczny urządzeń, maszyn, instalacji i narzędzi.
  • Wykonywanie smarowań maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze.
  • Usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji.
  • Planowanie oraz dokonywanie przeglądów, napraw, remontów i konserwacji wg opracowanego harmonogramu prac.
  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym.
  • Udział w projektach inwestycyjnych.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia średniego technicznego z obszaru mechaniki.
  • Doświadczenia przy naprawach maszyn produkcyjnych.
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzony sprzęt.
  • Dyspozycyjności.
Oferujemy:
  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce i na świecie.
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Wysoki dodatek za pracę zmianową.
  • Dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży.

Poznaj

Kronospan