Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik

Wawel SA

Dobczyce k. Krakowa

55 dni temu

Wawel SA to znany i ceniony lider branży słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne w 40 krajach na pięciu kontynentach.

Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

Mechanik
Miejsce pracy: Dobczyce k. Krakowa

Obowiązki:

  • obsługa, konserwacja, regulacja oraz remonty maszyn produkcyjnych
  • usuwanie awarii maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie z zakresu mechaniki
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjność

Mile widziane:

  • uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji: grupa 1,2
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i nożycowych

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    współfinansowany dojazd do pracy oraz pakiet benefitów.

Poznaj stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (771)
Wałbrzych (48)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (203)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1010)
Tarnów (76)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2120)
Radom (193)
Płock (79)
Opolskie:
Opole (242)
Nysa (91)