Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik

Gdynia Container Terminal S.A.

Gdynia

97 dni temu

Gdynia Container Terminal
Spółka Akcyjna

Poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania:

  • Utrzymanie stałej sprawności urządzeń przeładunkowych i transportowych w terminalu.
  • Wykonywanie przeglądów mechanicznych maszyn i urządzeń.
  • Przygotowywanie urządzeń do badań okresowych, doraźnych eksploatacyjnych TDT

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe o kierunku mechanicznym;
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn;
  • Umiejętność czytania schematów technicznych;
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane uprawnienia dozoru technicznego w zakresie konserwacji dźwignic;
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym koncernie – światowym liderze w branży przeładunków kontenerowych,
  • Interesujące wyzwania zawodowe,
  • Zdobycie doświadczenia w bardzo specyficznej i cechującej się ogromną dynamiką branży morskiej,
  • Praktyczną możliwość rozwoju osobistego oraz szkolenia zawodowe,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pakiet medyczny,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • W ramach ZFŚS premię bożonarodzeniową.
Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik