Mechanik

Klient portalu Praca.pl

Małogoszcz

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 4488429, z dnia 2021-04-08

Firma zajmuje się montażem i naprawą części do hamulców.

Mechanik

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Małogoszcz

Opis stanowiska

Poszukujemy Junior Mechanika bez doświadczenia do pracy przy montażu części do samochodów ciężarowych przy stołach montażowych.

Wymagania

  • umiejętność przyswajania nowej wiedzy
  • wytrzymałość
  • kreatywność

Oferujemy

  • praca w zespole inżynierów
  • praca na nowoczesnych urządzeniach i parku maszynowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • umowa o pracę na pełny etat
  • premie uznaniowe
  • ubezpieczenie na życie
  • bonusy na święta

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik