Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Mechanik
DB Cargo Polska S.A.
Rybnik
40 dni temu
Mechanik

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska SA oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku w obszarze Produkcji i Utrzymania Taboru Kolejowego.

Opis stanowiska

  • Utrzymanie i naprawa taboru kolejowego
  • Realizacja przeglądów okresowych na poziomach P1-P5
  • Wykonywanie napraw awaryjnych, rewizyjnych średnich i głównych taboru kolejowego
  • Diagnostyka awarii taboru
  • Usuwanie skutków awarii

Profil kandydata

  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie na w/w stanowisku - mile widziane
  • Wiedza z zagadnień budowy i eksploatacji taboru kolejowego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność współpracy i pracy w zespole
  • Otwartość

Oferujemy

Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników, Dobre warunki zatrudnienia, Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci, Pakiet Sportowy OKsystem, Prywatna opieka medyczna, Wczasy pod gruszą

Poznaj

DB Cargo Polska S.A. jest częścią wiodącego towarowego przewoźnika kolejowego w Europie DB Cargo AG, łączącego spółki kolejowych przewozów towarowych, należące do Deutsche Bahn - jednej z największych grup logistycznych na świecie. DB Cargo jest obecna niemal na wszystkich krajowych rynkach europejskich, od Hiszpanii po Rosję, od Szwecji po Włochy. W 2019 roku przyznano nam statuetkę FRIENDLY WORKPLACE oraz godło Solidnego Pracodawcy.

Proces rekrutacji

Krok Aplikacja online
Krok Rozmowa telefoniczna
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Wynik rekrutacji
Krok Witamy w DB Cargo Polska