Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Menedżer ds. Zarządzania Projektami

AOS Spółka z o.o. Spółka Komandytowa
Gdańsk
praca stacjonarna
5619 dni temu

Ogłoszenie numer: 52988, z dnia 2008-12-08

Firma oferuje usługi konsultingowe, inżynierskie oraz usługi tworzenia i realizacji projektów z zakresu energii odnawialnej i obsługi inwestorów w sektorze energetycznym. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • udział w tworzeniu projektów inwestycyjnych w energetyce odnawialnej
  • przygotowanie projektów inwestycyjnych od strony organizacyjnej i finansowej
  • tworzenie baz danych
  • współpraca z finansowymi inwestorami zagranicznymi,
  • współpraca z kooperantami i podwykonawcami firmy na terenie Polski i za granicą

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo, inżynieria środowiska, energetyka), ekonomicznego lub prawniczego
  • doświadczenia w pracy z projektami inwestycyjnymi
  • co najmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego
  • zdolności organizacyjnych i umiejętności negocjacyjnych
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • samodzielności w działaniu i poczucia odpowiedzialności zawodowej
  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość pracy w dynamicznej firmie specjalizującej się w branży odnawialnych źródeł energii
  • wyposażenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
Dodatkowo poszukujemy kandydatów na stanowiska:
  • Koordynator Projektów OZE
  • Asystent Projektanta
  • Wymagania dla powyższych stanowisk można znaleźć na stronie www.aos.pl